• 30.09.2021 22:43
        • Jagódki 30 września świętowały Dzień Chłopaka. Dziewczynki przygotowały dla naszych Super Chłopaków śliczne krawaty. Wręczając je dumnie, składały chłopcom najlepsze życzenia. Podczas dnia chcąc uczcić święto chłopców bawiliśmy się na wesoło. Również tego dnia odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia sportowe na Tauron Arenie, z których dzieci wróciły bardzo zadowolone :)
          Jeszcze raz życzymy Chłopcom dużo uśmiechu i jak najwięcej słonecznych dni!!!
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie!
        • Dzień Jabłka

• 28.09.2021 16:52
        • Okrągłe, rumiane, ogonek posiada.
          Kiedy jest dojrzałe to na ziemię spada...

28 września Jagódki świętowały Dzień Jabłka. Obchody zaczęliśmy od rozmów na temat wyglądu, kolorów, wielkości, kształtu i smaku jabłek oraz dlaczego warto je jeść. Oczywiście sami musieliśmy spróbować pięknie pachnących jabłek, nasze przedszkolaki uwielbiają jabłka. Mówiliśmy jakie potrawy można przygotować z jabłek. Nie mogło zabraknąć popularnego wiersza Jana Brzechwy „Entliczek-pentliczek”, który dzieci dobrze znają. Były zabawy dydaktyczne, matematyczne i naśladowcze - wszystkie o tematyce jabłka. Dzieci nauczyły się śpiewać piosenkę „Jabłuszko rumiane”. Jagódki wykonały pracę plastyczną, piękne czerwone jabłuszka wyklejane bibułą oraz jabłkowe opaski na głowę. Na koniec nasze „robaczki” zrobiły sobie zdjęcia w dużym jabłku 😊
          Mamy nadzieję, że dzieci chętniej będą sięgać po jabłka, bo to pyszny owoc zawierający dużo witamin.
          Zdjęcia do obejrzenia w albumie fotograficznym!

• Jagódkowe lasy w słoiku

• 28.09.2021 16:50
        • 24 września Jagódki w ramach zadania z projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty" wykonały lasy w słoikach. Zebrane wcześniej szyszki, kasztany posłużyły do wykonywania pięknych rzeczy. Dzieci w małych grupach tworzyły własne lasy w słoiku:)
          Serdecznie zapraszamy do zobaczenia efektów pracy Jagódek!
        • Pierwszy jesienny spacer Jagódek

• 28.09.2021 16:46
        • 23 września Jagódki wybrały się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni. Był to pierwszy spacer od dłuższego czasu przez panujacą pandemię.
          Dzieci zwracały uwagę na jesienny krajobraz, szukały kolorowych liści, kasztanów, żołędzi czy orzechów. Jagódkom bardzo się podobało, zwłaszcza odwiedziny na plabu zabaw:)
          Zapraszamy na obejrzenia zdjęć!

• 20.09.2021 19:54
        • „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż
          po starszaka, wszyscy świętują dzień przedszkolaka!”

20 września świętowaliśmy z Jagódkami Dzień Przedszkolaka. Radości i zabawy było co niemiara. Bawiliśmy się uwielbianą przez dzieci chustą animacyjną, braliśmy udział w wyścigach z jajkami na łyżkach, na szczęście nieprawdziwymi 😉 i próbowaliśmy chodzić utrzymując kolorowe woreczki na głowie. Dzięki Rodzicom, którzy przynieśli różne smakołyki, za co bardzo dziękujemy, Jagódki miały prawdziwą ucztę. Dzieci dostały przypinki „Super Przedszkolaka” oraz pamiątkowe dyplomy.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego naszym przedszkolakom z okazji ich święta! Żeby każda nowa przygoda goniła kolejną wspaniałą przygodę!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia, które znajdują się, jak zawsze, w albumie fotograficznym 😊