• Charytatywny Kiermasz Wielkanocny!

     •  

      Tak, tak - to już czas! 

      Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi tradycyjnie już organizowany przez nasze Przedszkole Charytatywny Kiermasz Wielkanocny- na który już teraz wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy! 

       

      W tym roku dochód ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych przekazany zostanie  na Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. 

      https://www.hospicjumtischnera.org

       

      Zachęcamy również i Państwa do włączenia się do tej szlachetnej inicjatywy poprzez wykonanie z dziećmi w domu wielkanocnych ozdób ( palmy, pisanki, stroiki, kartki świąteczne itp.) i przyniesienie ich do przedszkola celem przekazania na nasz kiermasz.

       

      Serdecznie dziękujemy!

       

       

     • Mały Wielki Procent

     • Jeśli zechcecie Państwo przekazać 1,5 % swojego podatku dochodowego na rzecz Samorządowego Przedszkola nr 80, prosimy o wskazanie w formularzu PIT naszej placówki poprzez wpisanie 

      KRS: 0000052078 z dopiskiem dla Samorządowego Przedszkola nr 80 w Krakowie.

      Zebrane w ten sposób fundusze zostaną nam przekazane w całości i przeznaczone na potrzeby dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Mamy wiele potrzeb i pomysłów, dzięki tak pozyskanym środkom planujemy wzbogacić ofertę edukacyjną placówki oraz doposażyć jej bazę dydaktyczną.

      Bardzo dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę dla naszego przedszkola.

      Wszystkie informacje nt. Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" 

      znajdziecie Państwo na stronie http://www.spsm.edu.pl

     • Akcja charytatywna dla Fundacji "Mam Marzenie"

     • Po raz dziewiąty Wolontariusze  z wielką radością dzieki Państwa zaangażowaniu odwiedzili Szpitale dziecięce po to aby wywołać uśmiech na dziecięcych buziach, obdarowując ich pluszakami i innymi zabawkami! 

      Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które zaangażowały się w pomoc przy organizacji tego wyjątkowego święta! :) 

      Do zobaczenia za rok!

     • Podziękowanie

     • „Pomaganie innym to największa radość życia"                                                                                          

      Chcielibyśmy w imieniu Dominika i naszym własnym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w akcję zbierania plastikowych zakrętek w naszym przedszkolu. 

      Dominik przygotował dla Państwa specjalny film z podziękowaniami. Zachęcamy do jego zobaczenia!

     • KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!

     •  

       

      Dyrekcja i nauczyciele Samorządowego Przedszkola nr 80 wraz z Radą Rodziców i wszystkimi współdziałającymi rodzicami serdecznie zapraszają na KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY!

      Zebrane podczas kiermaszu fundusze zasilą budżet Rady Rodziców, która wesprze bazę pomocy dydaktycznych naszego przedszkola. 

       

      Dziękujemy!

       

     • Gwiazdka dla zwierzaka!

     • Zachęcamy do włączenia się do akcji wszystkich Państwa, którym los zwierząt nie jest obojętny! 

      Serdecznie dziękujemy w imieniu tych którzy nie mówią :)

     • XXIII edycja akcji Góra Grosza


     •  

      Drodzy Rodzice!

       

      Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję Góra Grosza w naszym przedszkolu!

      Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.Głównym obszarem wsparcia jest:a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczejb) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczejc) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczejd) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnyche) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczeniaf) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

       

      Do puszki ustawionej w szatni naszego przedszkola można wrzucać wszystkie nominały polskich monet. Akcja trwa do 28 lutego 2023r.. Zachęcamy do udziału wraz z dziećmi. Dzięki podjętym działaniom dzieci rozwijają empatię, uczą się większej wrażliwości na potrzeby    i problemy innych ludzi i zwierząt, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

      Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji!

       

      Marcela Różańska-Podkówka – koordynator akcji

     • Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej     • Nasze przedszkole postanowiło przyłączyć się do tej niezwykle cennej akcji. Prosimy

      wszyskich chętnych Państwa o dostarczenie rzeczy do przedszkola od środy 16.11 do czwartku

      24.11! Akcja jest doskonałą okazją do kształtowanie empatii u dzieci od najmłodszych lat!

      Półka na przyniesione dary zostanie wystawiona w szatni przedszkola!


      Ważne, aby zbierane rzeczy były nowe, bo tylko takie mogą trafić na oddziały onkologiczne. Używane maskotki nawet uprane nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.

     • UWAGA

     •  

      Zmiana wysokości opłat za przedszkole

      Uchwała Nr XCVII/2647/22 Rady Miasta Krakowa z 12 października 2022 r., zmieniającą uchwałę
      nr XCVII/2509/18 w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków 
      (Dz. Urz. Woj. 2022.6867z dnia 20 października 2022 r.).

      Od pierwszego listopada 2022 r. za każdą godzinę korzystania przez dziecko z nauczania, wychowania i opieki, o których mowa w ust. 1 pkt 1 ustala się opłatę w wysokości 1,14 zł.

       

      odplatnosc_za_przedszkoleUchwala-RMK.pdf

     • PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJĄ!


     • PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJĄ!

      Już po raz czwarty weźmiemy czynny udzia w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” oraz "Szkoła do Hymnu". Podobnie jak w ubiegłych latach upamiętnimy ważną rocznicę i wydarzenie oraz podzielimy się z Państwem informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach z oznaczeniem

       

      #SzkołaPamięta i #SzkołaDoHymnu.