• Karnawał u Jagódek

• 09.02.2022 21:02
        • Jagódki lubią dobrze się bawić, dlatego 9 lutego postanowiły wspólnie z p. Kamilą i p. Julią wziąć udział w grupowym balu karnawałowym! Oprócz zabaw i tańców Jagódki wspólnie z rodzicami przyniosły różne smakołyki, które w przerwie między dobrą zabawą chętnie zajadały! Dodatkową atrakcją było pozowanie z fotobudką.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie :)

• 26.01.2022 22:43
        • Dzieci z grupy Jagódki postanowiły razem z p. Julią i p. Kamilą przygotować wystąpienie dla swoich babć i dziadków. Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowanie się na ten wyjątkowy dzień, gdyż bardzo kochają swoich najbliższych.
          Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

• Dzień Popcornu

• 19.01.2022 13:28
        • 19 stycznia Jagódki miały powód do świętowania, tym razem z okazji nietypowego święta - Dnia Popcornu :)
          Dzieci dowiedziały się jak powstaje popularna przekąska a przy pomocy urządzenia do popcornu i ziaren kukurydzy same go przygotowywały. Jagódki były bardzo zadowolone. Największą radość sprawiła dzieciom degustacja przygotowanego popcornu. Dzieci uczestniczyły też w zabawach matematycznych, przeliczały zbiory i porównywały je.
          Popcorn wykorzystaliśmy również do zrobienia pracy plastycznej "Zimowe drzewo".
          Na pamiątkę Jagódki dostały dyplomy miłośników popcornu.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!

• 19.12.2021 17:13
        • Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykle pracowity. Wiedzą to dobrze Jagódki, które z wielkim zaangażowaniem od kilku tygodni ćwiczyły, aby jak najlepiej przygotować Jasełka.
          Dnia 17 grudnia Jagódki z okazji zbliżających się Świąt nagrały swój występ. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci wcieliły się w różne postacie, recytowały pięknie wyuczone teksty oraz śpiewały kolędy.
          Rodzice mogą być dumni z naszych Jagódek!
          Zapraszamy do obejrzenia Jasełek w wykonaniu Jagódek!

• Wizyta św. Mikołaja

• 09.12.2021 18:09
        • 8 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj z elfem :)
          Jagódki nie mogły się doczekać spotkania z przybyłymi gośćmi. Dzieci przygotowały specjalnie dla Mikołaja wierszyk, piosenkę oraz taniec z chustami i instrumentami (link do filmu poniżej), które pięknie zaprezentowały. Mikołaj był pod wielkiem wrażeniem występu dzieci.
          Podczas rozmowy Mikołaj zadawał Jagódkom pytania m.in czy słuchają rodziców, czy pomagają w domu, czy zjadają obiadki w przedszkolu... .
          Po rozmowie Mikołaj z pomocą elfa zaczął rozdawać dzieciom prezenty. Każdy czekał cierpliwie na swoją kolej, aby móc odebrać upominek oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
          Po wręczeniu wszystkich prezentów oraz mini sesji zdjęciowej nadszedł czas na pożeganie. Mikołaj obiecał dzieciom, że przyjdzie do nich za rok.
          Jagódki były bardzo zadowolone z wizyty św. Mikołaja w przedszkolu oraz wręczonych przez niego prezentów.
          To był bardzo radosny dzień, który na pewno zapadnie w pamięci naszym Jagódkom.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku!
          Taniec dla Mikołaja:  https://youtu.be/RYKGThwQRSI
          Piosenka dla Mikołaja:  https://youtu.be/eTgDhSg2x5k
          Przy oglądaniu polecamy ustawić lepszą jakość :)