• Bal Karnawałowy

• 15.02.2023 18:30
        • 14.02.2023 r. w przedszkolu odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły - przepełniony muzyką i zabawą. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, a sale przedszkolne przepełnione były różnokolorowymi dekoracjami - balonami, serpentynami itp. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach.

Po zakończonej zabawie nasze przedszkolaki mogły liczyć na słodki poczęstunek :)

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w albumie! :)

• 24.01.2023 18:47
        • Bardzo Was doceniamy i bardzo szanujemy,
          A dzisiaj po prostu bardzo Wam dziękujemy.
          Za to, że jesteście, za to, że wspieracie,
          za to, że po prostu bardzo nas kochacie!
          Z Wami nie jest straszny świat,
          Babciu i Dziadku żyjcie nam sto lat!!

24 stycznia Wesołe Brzdące z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność.

Dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom laurkę oraz upominek. Po części artystycznej dzieci spędziły czas z Babciami i Dziadkami przy stole z przysmakami.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków! 🧡🧡🧡

Bardzo dziękujęmy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację owego święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!

• 01.01.2023 19:50
        • 21 grudnia - dzieci z grupy IV "Wesołe Brzdące" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców oraz dla najbliższych, którzy przybyli do przedszkola.

Wesołe Brzdące z dużym przejęciem i zapałem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.W pięknych strojach przestawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawione kolędami.Zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali występy.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role! :)

Na koniec przedszkolaki wręczyli zaproszonym gościom prezenty - przepiękne choinki.

Swoim występem mali aktorzy wprowadzili wszystkich zgromadzonych w radosną, świąteczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w Albumie Fotograficznym! :)

• Wizyta św. Mikołaja u Wesołych Brzdąców! :)

• 10.12.2022 19:32
        • 9 grudnia nasze przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały św. Mikołaja. Z tej okazji Wesołe Brzdące zaprezentowały swoim gościom wiersze oraz zaśpiewały piosenkę. Dodatkowo wręczyły Mikołajowi mały upominek w postaci własnoręcznie zrobionej książeczki.

Na zakończenie Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Odbierając prezent, każdy mógł liczyć na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Wizyta wyjątkowych gości wprowadziła wszystkich naszych przedszkolaków w jeszcze większy radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do śledzenia zdjęć, które znajdują się w "Albumie fotograficznym" :)

• 25.11.2022 20:35
        • Pluszowy Miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile, którego można w każdej chwili przytulić!

O święcie tej postaci nie zapomniały Wesołe Brzdące. W tym dniu dzieci przyniosły swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się różnorodne misie, a każdy z nich był wyjątkowy!

Z okazji "Światowego Dnia Pluszowego Misia" naszą grupę przedszkolną odwiedził Pluszowy Miś. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji np. poznać historię powstania pluszowej zabawki. 🧸🧸🧸
          Każdy z naszych przedszkolaków zaprezentował swojego pluszaka.
          Dzieci wykonywały również ćwiczenia grafomotoryczne oraz manualne związane z tym dniem - odwzorowywanki, wycinanie, a także naklejanie poszczególnych elementów.

Przedszkolaki obejrzały również film edukacyjny z Okazji Dnia Pluszowego Misia, a także bajkę "Miś Uszatek". Dodatkowo wykonały także pracę plastyczną.

Na koniec Wesołym Brzdącom wręczono medale oraz dyplomy z okazji owego święta. 🐻

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w albumie! :)